Information for job seakers in Japan (Ukrainian)

Пошук роботи в Японії

Для пошуку роботи Ви можете звернутися до місцевого центру працевлаштування Hello Work (ハローワーク) у будь якому регіоні Японії, навіть якщо там не оголосили про допомогу українцям.

Зазвичай ці центри збирають інформацію та мають бази даних працедавців по тому району, в якому центр знаходиться. Багато центрів, особливо у великих містах, мають англомовних працівників, які допомагають іноземцям.

  • Перелік центрів працевлаштування, в яких є консультації іноземними мовами (англійська тощо), дивіться за посиланням (PDF)

Також можливо отримати консультацію англійською мовою щодо працевлаштування за телефоном 0800-919-290.

Крім того центри працевлаштування надають можливість вивчення японської мови, допомагають правильно скласти резюме, вивчити японський діловий етикет та пояснюють закони, що стосуються праці, — все, що потрібно іноземцю для успішного працевлаштування в Японії.

Курси японської мови для тих, хто шукає роботу, поділяються на 3 рівні, від початкового до вищих рівнів, кожен курс — 100 годин. Проводяться у будні та у вихідні.

За більш детальною інформацією зверніться до Японського Міжнародного Центру Взаємодії за телефоном 03-6838-2723. Детальніше про курси японської мови від Японського Міжнародного Центру Взаємодії дивіться за посиланням