Українці та японці взяли участь у Мегамарші у вишиванках в Токіо, Японія

← Назад до новин

28 червня за ініціативи спільноти українців в Японії «Краяни» в Токіо відбувся другий мегамарш у вишиванках.

Захід відбувся в центральному районі столиці Японії – Ґінза. Метою заходу була популяризація та ознайомлення громадян країни, де сходить сонце, з українською культурою, національним одягом, піснями, а також об’єднання української спільноти в Японії.

В заході взяло участь близько 150 учасників, серед яких були українці, японці, американці та громадяни інших країн. Яскраві кольори вишиванок, віночків та українських прапорів замайоріли центром Токіо. Знаковим є те, що з самого ранку йшов сильний дощ, проте перед початком заходу він перестав і кожен з учасників та перехожих зміг насолодитись красою української вишиванки.

Парад підтримали не лише закордонні українці в Японії, але й дипломатичний сектор Посольства України в Японії та надзвичайний та повноважний Посол Ігор Харченко. У зв’язку з напруженою ситуацією в Україні, а також через можливість проведення провокацій, була посилена охорона.

Приємно, що на святі були присутні вишиванки з різних регіонів України і кожен з учасників вигукуючи «Слава Україні – Героям Слава!» підтримав свою Батьківщину, її єдність та мир на її землі.

Захід відбувся за підтримки Посольства України в Японії, місії Української Православної Церкви Київського Патріархату, а також представниками українського бізнесу в Японії.

У Токіо мегамарш у вишиванках вперше відбувся у 2013. У 2013 році захід зібрав більше 70 українців, які проживають в Японії, а також японці, яким цікава та небайдужа Україна. Захід проводився в районі Шібуя, маршрут пролягав через відоме перехрестя на станції Шібуя та площу Хачіко.