Центр психологічної та моральної допомоги українцям
-
Український центр спілкування в Токіо (ウクライナ交流センター)
- Працює у вівторок та п’ятницю 10:00-16:00, суботу 12:00-15:00
- Адреса: м.Токіо, Шібуя-ку, Шібуя 3-9-10 KDC будівля Шібуя-біру, 1й поверх (
〒150-0002 東京都渋谷区渋谷 3-9-10 KDC 渋谷ビル 1 階
) - Тел.: 050-3612-7559 (укр. та яп. мова)
- email: ukraine@mhea.or.jp
- Посилання на місце знаходження
- Адреса: м.Токіо, Шібуя-ку, Шібуя 3-9-10 KDC будівля Шібуя-біру, 1й поверх (
- Працює у вівторок та п’ятницю 10:00-16:00, суботу 12:00-15:00
Психологічна допомога
Японське товариство сертифікованих клінічних психологів запустило гарячу лінію для допомоги евакуйованим українцям. Люди, які телефонують на гарячу лінію, можуть спілкуватися з психологами українською, російською, англійською або японською мовами.
Гаряча лінія доступна щосереди з 10:00 до 14:00 за місцевим часом.
Сеанс триває приблизно 30 хвилин.
Скористатися гарячою лінією можуть також люди, які надають підтримку евакуйованим, оскільки деякі з них, можливо, також виявлять бажання проконсультуватися з психологами. Послуга призначена лише для тих, хто перебуває в Японії.
Номер телефону - 03-3813-9990
В Токіо і Йокогамі працює кабінет психологічної підтримки українців. Прийом проводиться безкоштовно — до 5 сесій тривалістю 50 хвилин кожна. Прийом здійснюється як офлайн, так і онлайн. Запис на консультацію можна зробити за посиланням.
З будь-якого куточку Японії можна також звернутися на безкоштовну лінію підтримки українців в Японії Support-Ukr. Звернутися можна як з побутових питань, так і за психологічною підтримкою або просто поспілкуватися.
Лінія працює по четвергам та п’ятницям з 10:00 до 12:00 (перевіряйте робочі дні та час на сайті організації)
Номер телефону 080-6240-6148
https://www.cinga.or.jp/2882/.
Paruyon
Асоціація іноземок Paruyon відкрила службу психологічної підтримки українців. Якщо ви відчуваєте постійну збентеженість та тривогу, у вас проблеми зі сном, порушення апетиту, нав’язливі думки, постійна втома і виснаження, відчуття безсилля, ви не можете зрозуміти стан дитини та впоратися з нею, вам важко впоратися з емоціями або ви відчуваєте потребу розповісти про свої життєві труднощі - не вагайтеся і звертайтеся за допомогою. Консультації безкоштовні та проводяться онлайн (zoom). Звернутися можуть всі від 14 років (до 18 років потрібні контакти та згода піклувальників).