Христос Воскрес!
24го квітня українці Японії зібралися на пікнік щоб разом відсвяткувати Великдень в парку Йойоґі, район Шібуя в Токіо. Захід був організований організацією Stand With Ukraine Japan, Асоціацією дружби Японія-Україна НПО Краяни та місією Православної Церкви України в Японії.
На пікнік зібралося близько ста українців, які проживають у Японії або були евакуйовані до Японії з України після початку широкомасштабної російської агресії 24 лютого 2022. Присутні були також і японці, що співчувають Україні в цій війні. Цього року отець Павло просто на гялявині у парку привітав всіх присутніх зі Святом та освятив великодні кошики.
Напередодні, в суботу під час Вечірньої, в англіканській церкві Святого Альбана на Каміячьо отець Павло з Місії Православної Церкви України в Японії провів Великодню службу та освятив паски.
Невеликий весняний дощик не завадив українцям познайомитися з новими друзями, поспілкуватися, обмінятися новинами та побажаннями перемоги Україні.