Паради у вишиванках проводяться кожного року в Токіо, третьої неділі травня, починаючи з 2013 року.
Запрошуються всі.
Подія на FacebookІнформація про наступні події
Мегамарш закликає всіх українців, друзів України та небайдужих до України в Японії приєднатися до світової ініціативи та глобальної акції -- Вдягни вишиванку і підтримай Україну! П’ятий традиційний марш вулицями Токіо! Як і минулого року, цього разу в центрі столиці - районі Ґінза! Запрошуються всі!
Будемо раді бачити вас у вишиванках, якщо ви не маєте вишиванки — в одязі в національних кольорах. Будь-яка українська символіка всіляко заохочується і вітається: українські прапори, прапорці, жовто-блакитні стрічки та інша національна атрибутика.
Захід є аполітичним. Будь-яка символіка, окрім державної, вигуки/пісні з політичним наповненням на заході забороняється. Якщо після мегамаршу ви не проти продовжити спілкування у парку Хібія, не забудьте захопити з собою підстилки для сидіння та легкі закуски, напої на свій смак.
Час зустрічі: 19 травня 2019 13:30
Місце зустрічі: Токіо, Чюо-ку, Хонґокучо 4-4-3, парк Токіва
Маршрут руху: Парк Токіва ー Станція Ґінза ー Парк Хібія (див. мапу)
Вартість:Безкоштовно
Вихід з парку Мізутанібаші, через район Ґінзи, до парку Хібія.
Токіо, Чюо-ку, Хонґокучо 4-4-3, парк Токіва